KS Gryf Kownaty Żędowe - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Żak SzreńskGryf Kownaty Żędowe
Żak Szreńsk 8:3 Gryf Kownaty Żędowe
2017-06-18, 14:00:00
    relacja »

Logowanie

Najnowsza galeria

Gryf - Wąsewo
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. CRafal 168
2. ftb2user_1490343254. 162
3. NieMaDlaMnieLoginu 141
4. kalisz11 135
5. ftb2user_1490543481. 117
6. ftb2user_1490424769. 90
7. henry141288 72
8. robaldo 51
9. andrz87 18
10. robo84 15

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 32
ogółem: 339 061

statystyki szczegółowe

Buttony

Terminarz rozgrywek 2016/2017

 

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

 

Żak Szreńsk 0-0 Kurpik Kadzidło 21 sierpnia, 14:00
Świt Baranowo 2-0 Gryf Kownaty Żędowe 20 sierpnia, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 5-3 Jutrzenka Unieck 21 sierpnia, 16:00
PAF Płońsk 4-1 Korona Karolinowo 20 sierpnia, 17:00
Pełta Karniewo 1-5 Kryształ Glinojeck 21 sierpnia, 15:00
Konopianka Konopki 0-5 Orzeł Sypniewo 21 sierpnia, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-1 KS Wąsewo 21 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

 

Kurpik Kadzidło 2-0 KS Wąsewo 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Sypniewo 3-2 Mazowsze Jednorożec 28 sierpnia, 15:30
Kryształ Glinojeck 3-1 Konopianka Konopki 27 sierpnia, 16:00
Korona Karolinowo 4-1 Pełta Karniewo 28 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Unieck 0-2 PAF Płońsk 27 sierpnia, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 4-2 Rzekunianka Rzekuń 27 sierpnia, 11:00
Żak Szreńsk 1-0 Świt Baranowo 28 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 3 - 3-4 września

 

Świt Baranowo 1-4 Kurpik Kadzidło 3 września, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 5-0 Żak Szreńsk 3 września, 14:00
PAF Płońsk 2-1 Gryf Kownaty Żędowe 3 września, 16:30
Pełta Karniewo 0-2 Jutrzenka Unieck 4 września, 15:00
Konopianka Konopki 4-1 Korona Karolinowo 3 września, 11:00
Mazowsze Jednorożec 4-2 Kryształ Glinojeck 4 września, 14:00
KS Wąsewo 2-5 Orzeł Sypniewo 4 września, 15:00

 

Kolejka 4 - 10-11 września

 

Kurpik Kadzidło 2-2 Orzeł Sypniewo 11 września, 16:00
Kryształ Glinojeck 0-0 KS Wąsewo 10 września, 15:00
Korona Karolinowo 1-5 Mazowsze Jednorożec 10 września, 13:00
Jutrzenka Unieck 5-1 Konopianka Konopki 10 września, 14:30
Gryf Kownaty Żędowe 8-2 Pełta Karniewo 10 września, 15:30
Żak Szreńsk 1-3 PAF Płońsk 11 września, 14:00
Świt Baranowo 1-2 Rzekunianka Rzekuń 10 września, 12:00

 

Kolejka 5 - 17-18 września

 

Rzekunianka Rzekuń 3-3 Kurpik Kadzidło 18 września, 14:00
PAF Płońsk 1-1 Świt Baranowo 17 września, 16:30
Pełta Karniewo 0-1 Żak Szreńsk 18 września, 15:00
Konopianka Konopki 3-0 Gryf Kownaty Żędowe 16 września, 19:00
Mazowsze Jednorożec 6-2 Jutrzenka Unieck 18 września, 14:00
KS Wąsewo 3-1 Korona Karolinowo 17 września, 13:00
Orzeł Sypniewo 2-1 Kryształ Glinojeck 18 września, 15:00

 

Kolejka 6 - 21 września

 

Kurpik Kadzidło 1-0 Kryształ Glinojeck 21 września, 17:00
Korona Karolinowo 2-4 Orzeł Sypniewo 21 września, 17:00
Jutrzenka Unieck 1-1 KS Wąsewo 21 września, 16:30
Gryf Kownaty Żędowe 1-8 Mazowsze Jednorożec 21 września, 17:00
Żak Szreńsk 0-2 Konopianka Konopki 21 września, 16:30
Świt Baranowo 6-1 Pełta Karniewo 21 września, 16:30
Rzekunianka Rzekuń 4-5 PAF Płońsk 21 września, 16:00

 

Kolejka 7 - 24-25 września

 

PAF Płońsk 7-0 Kurpik Kadzidło 24 września, 16:00
Pełta Karniewo 0-3 Rzekunianka Rzekuń 25 września, 15:00
Konopianka Konopki 5-2 Świt Baranowo 24 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 3-0 Żak Szreńsk 25 września, 14:00
KS Wąsewo 4-1 Gryf Kownaty Żędowe 25 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 2-0 Jutrzenka Unieck 25 września, 15:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Korona Karolinowo 24 września, 13:00

 

Kolejka 8 - 1-2 października

 

Kurpik Kadzidło 5-1 Korona Karolinowo 2 października, 12:30
Jutrzenka Unieck 1-3 Kryształ Glinojeck 1 października, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-1 Orzeł Sypniewo 1 października, 14:30
Żak Szreńsk 2-1 KS Wąsewo 2 października, 14:00
Świt Baranowo 1-1 Mazowsze Jednorożec 2 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 2-3 Konopianka Konopki 1 października, 15:00
PAF Płońsk 12-0 Pełta Karniewo 1 października, 16:00

 

Kolejka 9 - 8-9 października

 

Pełta Karniewo 0-2 Kurpik Kadzidło 9 października, 15:00
Konopianka Konopki 0-0 PAF Płońsk 8 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 5-1 Rzekunianka Rzekuń 9 października, 14:00
KS Wąsewo 2-1 Świt Baranowo 9 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 3-0 Żak Szreńsk 8 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Kryształ Glinojeck 4-1 Gryf Kownaty Żędowe 8 października, 14:00
Korona Karolinowo 2-1 Jutrzenka Unieck 8 października, 15:00

 

Kolejka 10 - 15-16 października

 

Kurpik Kadzidło 5-2 Jutrzenka Unieck 16 października, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 0-1 Korona Karolinowo 15 października, 15:00
Żak Szreńsk 2-1 Kryształ Glinojeck 16 października, 14:00
Świt Baranowo 2-2 Orzeł Sypniewo 16 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 2-1 KS Wąsewo 15 października, 14:00
PAF Płońsk 1-2 Mazowsze Jednorożec 15 października, 15:30
Pełta Karniewo 0-6 Konopianka Konopki 16 października, 15:00

 

Kolejka 11 - 22-23 października

 

Konopianka Konopki 4-1 Kurpik Kadzidło 22 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 9-1 Pełta Karniewo 23 października, 14:00
KS Wąsewo 0-5 PAF Płońsk 23 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 5-0 Rzekunianka Rzekuń 22 października, 14:00
Kryształ Glinojeck 3-0 Świt Baranowo 22 października, 14:00
Korona Karolinowo - Żak Szreńsk 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Unieck 1-4 Gryf Kownaty Żędowe 22 października, 11:00

 

Kolejka 12 - 29-30 października

 

Kurpik Kadzidło 6-1 Gryf Kownaty Żędowe 30 października, 14:00
Żak Szreńsk 1-4 Jutrzenka Unieck 30 października, 13:00
Świt Baranowo 1-5 Korona Karolinowo 30 października, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 0-3 Kryształ Glinojeck 29 października, 14:00
PAF Płońsk 3-4 Orzeł Sypniewo 29 października, 13:30
Pełta Karniewo 0-4 KS Wąsewo 30 października, 14:00
Konopianka Konopki 1-1 Mazowsze Jednorożec 29 października, 16:30

 

 

Kolejka 13 - 5-6 listopada

 

Mazowsze Jednorożec 1-2 Kurpik Kadzidło 6 listopada, 14:00
KS Wąsewo 2-5 Konopianka Konopki 5 listopada, 14:00
Orzeł Sypniewo 3-1 Pełta Karniewo 5 listopada, 13:00
Kryształ Glinojeck 1-3 PAF Płońsk 5 listopada, 14:00
Korona Karolinowo 1-2 Rzekunianka Rzekuń 5 listopada, 13:00
Jutrzenka Unieck 0-2 Świt Baranowo 6 listopada, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 1-2 Żak Szreńsk 5 listopada, 14:30

 

Kolejka 14

 

Kurpik Kadzidło - Żak Szreńsk  
Gryf Kownaty Żędowe - Świt Baranowo  
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń  
Korona Karolinowo - PAF Płońsk  
Kryształ Glinojeck - Pełta Karniewo  
Orzeł Sypniewo - Konopianka Konopki  
KS Wąsewo - Mazowsze Jednorożec  

 

Kolejka 15

 

KS Wąsewo - Kurpik Kadzidło  
Mazowsze Jednorożec - Orzeł Sypniewo  
Konopianka Konopki - Kryształ Glinojeck  
Pełta Karniewo - Korona Karolinowo  
PAF Płońsk - Jutrzenka Unieck  
Rzekunianka Rzekuń - Gryf Kownaty Żędowe  
Świt Baranowo - Żak Szreńsk  

 

Kolejka 16

 

Kurpik Kadzidło - Świt Baranowo  
Żak Szreńsk - Rzekunianka Rzekuń  
Gryf Kownaty Żędowe - PAF Płońsk  
Jutrzenka Unieck - Pełta Karniewo  
Korona Karolinowo - Konopianka Konopki  
Kryształ Glinojeck - Mazowsze Jednorożec  
Orzeł Sypniewo - KS Wąsewo  

 

Kolejka 17

 

Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło  
KS Wąsewo - Kryształ Glinojeck  
Mazowsze Jednorożec - Korona Karolinowo  
Konopianka Konopki - Jutrzenka Unieck  
Pełta Karniewo - Gryf Kownaty Żędowe  
PAF Płońsk - Żak Szreńsk  
Rzekunianka Rzekuń - Świt Baranowo  

 

Kolejka 18

 

Kurpik Kadzidło - Rzekunianka Rzekuń  
Świt Baranowo - PAF Płońsk  
Żak Szreńsk - Pełta Karniewo  
Gryf Kownaty Żędowe - Konopianka Konopki  
Jutrzenka Unieck - Mazowsze Jednorożec  
Korona Karolinowo - KS Wąsewo  
Kryształ Glinojeck - Orzeł Sypniewo  

 

Kolejka 19

 

Kryształ Glinojeck - Kurpik Kadzidło  
Orzeł Sypniewo - Korona Karolinowo  
KS Wąsewo - Jutrzenka Unieck  
Mazowsze Jednorożec - Gryf Kownaty Żędowe  
Konopianka Konopki - Żak Szreńsk  
Pełta Karniewo - Świt Baranowo  
PAF Płońsk - Rzekunianka Rzekuń  

 

Kolejka 20

 

Kurpik Kadzidło - PAF Płońsk  
Rzekunianka Rzekuń - Pełta Karniewo  
Świt Baranowo - Konopianka Konopki  
Żak Szreńsk - Mazowsze Jednorożec  
Gryf Kownaty Żędowe - KS Wąsewo  
Jutrzenka Unieck - Orzeł Sypniewo  
Korona Karolinowo - Kryształ Glinojeck  

 

Kolejka 21

 

Korona Karolinowo - Kurpik Kadzidło  
Kryształ Glinojeck - Jutrzenka Unieck  
Orzeł Sypniewo - Gryf Kownaty Żędowe  
KS Wąsewo - Żak Szreńsk  
Mazowsze Jednorożec - Świt Baranowo  
Konopianka Konopki - Rzekunianka Rzekuń  
Pełta Karniewo - PAF Płońsk  

 

Kolejka 22

 

Kurpik Kadzidło - Pełta Karniewo  
PAF Płońsk - Konopianka Konopki  
Rzekunianka Rzekuń - Mazowsze Jednorożec  
Świt Baranowo - KS Wąsewo  
Żak Szreńsk - Orzeł Sypniewo  
Gryf Kownaty Żędowe - Kryształ Glinojeck  
Jutrzenka Unieck - Korona Karolinowo  

 

Kolejka 23

 

Jutrzenka Unieck - Kurpik Kadzidło  
Korona Karolinowo - Gryf Kownaty Żędowe  
Kryształ Glinojeck - Żak Szreńsk  
Orzeł Sypniewo - Świt Baranowo  
KS Wąsewo - Rzekunianka Rzekuń  
Mazowsze Jednorożec - PAF Płońsk  
Konopianka Konopki - Pełta Karniewo  

 

Kolejka 24

 

Kurpik Kadzidło - Konopianka Konopki  
Pełta Karniewo - Mazowsze Jednorożec  
PAF Płońsk - KS Wąsewo  
Rzekunianka Rzekuń - Orzeł Sypniewo  
Świt Baranowo - Kryształ Glinojeck  
Żak Szreńsk - Korona Karolinowo  
Gryf Kownaty Żędowe - Jutrzenka Unieck  

 

Kolejka 25

 

Gryf Kownaty Żędowe - Kurpik Kadzidło  
Jutrzenka Unieck - Żak Szreńsk  
Korona Karolinowo - Świt Baranowo  
Kryształ Glinojeck - Rzekunianka Rzekuń  
Orzeł Sypniewo - PAF Płońsk  
KS Wąsewo - Pełta Karniewo  
Mazowsze Jednorożec - Konopianka Konopki  

 

Kolejka 26

 

Kurpik Kadzidło - Mazowsze Jednorożec  
Konopianka Konopki - KS Wąsewo  
Pełta Karniewo - Orzeł Sypniewo  
PAF Płońsk - Kryształ Glinojeck  
Rzekunianka Rzekuń - Korona Karolinowo  
Świt Baranowo - Jutrzenka Unieck  
Żak Szreńsk - Gryf Kownaty Żędowe

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Kurpik Kadzidło 1:3 Mazowsze Jednorożec
Konopianka Konopki 2:0 KS Wąsewo
Pełta Karniewo 1:4 Orzeł Sypniewo
PAF Płońsk 2:2 Kryształ Glinojeck
Rzekunianka Rzekuń 6:1 Korona Karolinowo
Świt Baranowo 3:2 Jutrzenka Unieck
Żak Szreńsk 8:3 Gryf Kownaty Żędowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.