Buttony

Aktualności

Okręgowy Puchar Polski - Piękny początek, tragiczny finał..

• autor: bebe_manutd, 2011-08-29 17:07

Dnia 31.08.2011r. o godz. 17:00 rozegrany  został mecz I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Rywalami naszej drużyny była Konopianka Konopki.

Po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu niestety nasza drużyna odpadła z Okręgowego PP. Ulegliśmy Konopiance 2:3.  Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Gryfu. Co chwila atakowana była bramka Konopek. Pierwszą przepiękną bramkę z ok. 20m. strzelił Krzysztof Piętka po asyście Bartka Zdrojewskiego. Druga bramka padła również po asyście Zdrojewskiego, lecz tym razem prostopadłe podanie za obronę wykorzystał Jakub Kamiński.  Niestety w dalszej części pierwszej połowy po zamieszaniu w polu karnym do naszej bramki strzelił zawodnik z Konopek. Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 2:1 dla Gryfu. W drugiej połowie to Konopianka miała przewagę. Udokumentowała to dwoma bramkami.  Niestety Gryf już nie był w stanie ustrzelić kolejnego gola.

KS GRYF Kownaty Ż.  2 - 3  Konopianka Konopki